خانه / دانلود / ۱۰ فایل PDF برای آموزش ساخت کوادکوپتر

۱۰ فایل PDF برای آموزش ساخت کوادکوپتر

در این محصول ۱۰ فایل PDF موجود است که این فایل ها توضیحات کاملی را در خصوص قطعات کوادکوپتر ها، جنس و نحوه ساخت بدنه ، الگوریتم های کنترلی و دینامیکی داده شده است و همچنین شماتیک مدار ، PCB (فایل چاپی) مدار ها و کد های برنامه کوادکوپتر به زبان های C ، C++ ، پایتون و MATLAB در این مجموعه وجود دارد.این فایل ها به زبان انگلیسی هستند.

توضیح محتویات هر کدام از ۱۰ PDF :

  1. توضیح قطعات و الگوریتم های کنترلی و دینامیکی
  2. توضیح قطعات و نحوه ساخت بدنه به همراه شماتیک مدار
  3. بررسی دقیق و انتخاب قطعات به کار رفته و جنس بدنه به همراه بررسی مدار های مختلف و معادلات کنترلی به همراه کد های برنامه به زبان C
  4. توضیحات قطعات و معادلات دینامیکی و کنترلی پرنده به همراه کد ای برنامه MATLAB و C و همچنین نقشه های ساخت بدنه و شماتیک مدار
  5. در این PDF ، قطعات به کار رفته در یک کوادروتور خاص ، دقیقا مشخص شده است و از ابتدا نحوه اسمبل کردن این قطعات و ساخت یک کوادکوپتر آماده پرواز توضیح داده شده است.
  6. این PDF به بررسی دقیق و مفهومی معادلات دینامیکی-کنترلی ربات پرداخته است.
  7. بررسی کامل قطعات و ساخت بدنه و همچنین شماتیک مدار به همراه PCB مدار چاپی ربات ، کد های برنامه به زبان C++ . دراین فایل لینک های فایل های مورد نیاز برای ساخت پرنده قرار داده شده است.
  8. در فایل هشتم، قطعات ربات پرنده معرفی شده و نحوه اسمبل کردن آن ها توضیح داده شده و همچنین کد های برنامه ربات به زبان پایتون آماده شده است.
  9. این فایل یک فایل واقعا کامل در زمینه ساخت ربات های پرنده می باشد.این فایل به بررسی کامل قطعات ، حتی قطعاتی که برای هوشمند سازی ربات به کار می رود پرداته است.همچنین معادلات کنترلی را به طور دقیق بررسی کرده و الگوریتم هایی همچون الگوریتم فیلتر کالمن در هوشمند سازی ربات را توضیح داده است و در نهایت کد های زبان MATLAB و زبان C برای آردوینو در این PDF وجود دارد.
  10. در این PDF توضیحاتی برای قطعات و نحوه اسمبل کردن آن ها وجود دارد و همچنین بر روی پردازش تصویر ربات با OpenCV کار شده است.

پس از اتمام پرداخت لینک دانلود برای شما ایجاد می شود .

درباره‌ی Admin

همچنین بخوانید...

راه اندازی ماژول مادون قرمز با رزبری پای

به نام خدا راه اندازی ماژول مادون قرمز به رزبری پای   در این پروژه …

آموزش نصب وای فای بر روی رزبری پای به همراه تصویر

به نام خدا آموزش نصب وای فای بر روی رزبری پای به همراه تصویر   …

سلام ،خوش آمدید
آیا می خواهید آموزش ها و پروژه های جدید برای شما ارسال شود؟
مشخصات خود را وارد نمایید
متشکرم
منتظر فایل های ما باشید