۱۰ فایل PDF برای آموزش ساخت کوادکوپتر

ارسال شده در: پروژه, پروژه های آماده, کوادکوپتر | 0

به نام خدا

۱۰ فایل PDF برای آموزش ساخت کوادکوپتر

در این محصول ۱۰ فایل PDF موجود است که این فایل ها توضیحات کاملی را در خصوص قطعات کوادکوپتر ها، جنس و نحوه ساخت بدنه ، الگوریتم های کنترلی و دینامیکی داده شده است و همچنین شماتیک مدار ، PCB (فایل چاپی) مدار ها و کد های برنامه کوادکوپتر به زبان های C ، C++ ، پایتون و MATLAB در این مجموعه وجود دارد.این فایل ها به زبان انگلیسی هستند.

توضیح محتویات هر کدام از ۱۰ PDF :

  1. توضیح قطعات و الگوریتم های کنترلی و دینامیکی کوادکوپتر
  2. توضیح قطعات و نحوه ساخت بدنه به همراه شماتیک مدار
  3. بررسی دقیق و انتخاب قطعات به کار رفته و جنس بدنه به همراه بررسی مدار های مختلف و معادلات کنترلی به همراه کد های برنامه به زبان C
  4. توضیحات قطعات و معادلات دینامیکی و کنترلی پرنده به همراه کد ای برنامه MATLAB و C و همچنین نقشه های ساخت بدنه و شماتیک مدار
  5. در این PDF ، قطعات به کار رفته در یک کوادروتور خاص ، دقیقا مشخص شده است و از ابتدا نحوه اسمبل کردن این قطعات و ساخت یک کوادکوپتر آماده پرواز توضیح داده شده است.
  6. این PDF به بررسی دقیق و مفهومی معادلات دینامیکی-کنترلی ربات پرداخته است.
  7. بررسی کامل قطعات و ساخت بدنه و همچنین شماتیک مدار به همراه PCB مدار چاپی ربات ، کد های برنامه به زبان C++ . دراین فایل لینک های فایل های مورد نیاز برای ساخت پرنده قرار داده شده است.
  8. در فایل هشتم، قطعات ربات پرنده معرفی شده و نحوه اسمبل کردن آن ها توضیح داده شده و همچنین کد های برنامه ربات به زبان پایتون آماده شده است.
  9. این فایل یک فایل واقعا کامل در زمینه ساخت ربات های پرنده و کوادکوپتر ها می باشد.این فایل به بررسی کامل قطعات ، حتی قطعاتی که برای هوشمند سازی ربات به کار می رود پرداته است.همچنین معادلات کنترلی را به طور دقیق بررسی کرده و الگوریتم هایی همچون الگوریتم فیلتر کالمن در هوشمند سازی ربات را توضیح داده است و در نهایت کد های زبان MATLAB و زبان C برای آردوینو در این PDF وجود دارد.
  10. در این PDF توضیحاتی برای قطعات و نحوه اسمبل کردن آن ها وجود دارد و همچنین بر روی پردازش تصویر ربات با OpenCV کار شده است.
بیشتر بخوانید...  هدایت خودکار ربات های پرنده - جلسه اول

 

برای دانلود و خرید این مجموعه به لینک زیر بروید.

 

دانلود

 

دیدگاهی بنویسید